Který mazlíček se pro Střelce a který pro Váhy

Rady a tipy, 17. 8. 2020

Foto: Shutterstock

Nemůžete se rozhodnout, o jakého zvířecího společníka rozšíříte svou domácnost? Zkuste se na celý problém podívat ještě jednou z pohledu svého slunečního znamení.

S jakým zvířetem si budou rozumět Vodnáři a s jakým třeba Váhy? Poradíme vám.

Beran, Býk, Lev, Střelec, Kozoroh

Všechna výše jmenovaná znamení mají ke zvířatům velmi blízko a bývají mezi nimi velmi vášniví milovníci zvířecích společníků. Protože jsou jejich zrozenci sami poměrně energičtí a akční, budou jim vyhovovat spíše živější mazlíčci. Skvěle si rozumí se psi i kočkami, akvarijní rybičky či želva pro ně nebudou úplně ideálními mazlíčky, i když rovněž je budou bezmezně zbožňovat.

Blíženci, Panna, Vodnář, Váhy

Lidé narození v těchto znameních zvěrokruhu jsou velmi společenští, tíhnou tedy ke zvířatům komunikativním, ale na druhou stranu takovým, jež je nebudou „svazovat“ tím, že budou vyžadovat neustálou pozornost. Hodí se k nim proto například větší papoušci, kteří jsou velmi inteligentní a dokážou komunikovat. Kvůli poměrně vysokým nárokům těchto znamení na čistotu jsou k nim ideální i krátkosrsté kočky.

Rak, Štír, Ryby

Tahle znamení jsou z hlediska výběru domácího mazlíčka snad nejméně „problematická“. Jsou totiž milovníky většiny zástupců zvířecí říše. Navíc díky svému vysokému stupně soucitu si velmi rádi pořizují zvířata opuštěná nebo handicapovaná.