Zajímavosti, 29. 5. 2024

Foto: Pet Heroes

Majitel ho nevenčil i několik dní. Apollo v útulku marně čeká na novou rodinu.

Přidat na Seznam.cz

Už vám nic neunikne!
Přidejte si web na hlavní stránku Seznam.cz.

Ani ne čtyřletý Apollo už přes tři měsíce marně vyhlíží zájemce, kteří by mu dali nový milující domov. Do útulku Pet Heroes Lanškroun se dostal od majitele, který péči o něj nezvládal – nevyvenčil ho i několik dní.

„Apollo se celou dobu, co s ním majitel nešel ven, snažil moč zadržovat, aby doma nevyvedl neplechu. Muselo ho to moc bolet,“ popisuje vedoucí útulku v Lanškrouně Renata Kristková. „Na lidi ale nezanevřel, naopak si moc užívá pozornost a miluje, když může s člověkem cokoliv podnikat.

Pejsek pro každou zábavu

Apollo už je přes tři měsíce připravený odejít do nového domova, zájemci se ale nehlásí. V útulku trochu přibral, o to víc se těší na zážitky s novými páníčky.

Apollo je krásný, mladý pes, je učenlivý a neschází mu temperament. Moc rád bude s novou rodinou chodit na výlety, túry, na cvičák, nebo si i jen hrát na zahrádce. Miluje společné aktivity s člověkem a má skvělé hygienické návyky, takže může být i v bytě. Bohužel to, že zadržoval moč, odnesl jeho močový měchýř a musí proto teď jíst speciální dietní granule. Moc rád by ale už opustil útulek a dělal radost v nové rodině,“ dodává Renata.

Zaujal vás Apollo a myslíte, že by se k vám domů skvěle hodil? Pak kontaktujte Renatu na čísle 724 813 222 anebo pište na renata@petheroes.cz. V hledání domova Apollovi pomůžete i sdílením.

Autor článku: (red); Foto: PH Lanškroun