Známe výherce soutěže o robotický vysavač do domácností s mazlíčky

Zajímavosti, 15. 2. 2021

Foto: Rowenta

V únorové soutěži jste mohli vyhrát skvělý robotický vysavač Rowenta X-PLORERE Serie 40, který byl speciálně navržený tak, aby vám doma pomohl v nekonečném boji se zvířecími chlupy. Na koho se tentokrát usmálo štěstí?

robotickým vysavačem Rowenta X-PLORER Serie 40 získáte skvělého pomocníka, který si snadno poradí se zvířecími chlupy a uklidí vaši domácnost, aniž byste museli hnout prstem! Systém Aqua Power během vysávání rovnou i vytírá podlahu, takže nabízí opravdový efekt 2v1 a dokonalý výsledek! Vysoce účinný kartáč Animal Turbo snadno vysaje zvířecí chlupy i velké chuchvalce prachu a značně tak usnadňuje péči o domácnost. Pomocí magnetického pásku můžete doma označit určité zóny, aby se robot nedostal tam, kam nechcete.

Rowenta Explorere serie 40

Mimořádně přesný navigační systém zároveň umožňuje pokrýt celou domácnost. Kromě toho je ovládání přístroje velmi intuitivní a snadné: jednoduše se připojte k aplikaci a ovládejte robota kdykoli a odkudkoli. Je kompatibilní dokonce i s virtuálními asistenty s hlasovým ovládáním, takže můžete úklid domácnosti kompletně svěřit technologiím!

Kdo vyhrál?

V soutěži jsme se ptali, jak se jmenuje navigační systém, kterým je robotický vysavač Rowenta X-PLORER Serie 40 vybaven. Správná odpověď byla b), tedy Smart Discovery 2.0.

Výherkyní se stala Aneta Nedvědová z Chebu.

Výherkyni gratulujeme, vysavač už je na cestě k ní!


Zobrazit diskuzi ke článku