Známe výherce soutěže o unikátní tyčový vysavač Rowenta

Zajímavosti, 6. 1. 2021

Foto: Redakce

Na přelomu prosince a ledna probíhala na našem webu soutěž o jedinečný Bezdrátový tyčový vysavač 3v1 Rowenta X-FORCE Flex 8.60, který dokáže vysávat a vytírat zároveň, a v úklidu domácnosti s chlupatými mazlíčky je tak neocenitelným pomocníkem. Kdo se na něj může těšit?

Bezdrátový tyčový vysavač 3v1 Rowenta X-FORCE Flex 8.60 v sobě slučuje vynikající flexibilitu a výkon. Výkon, který očekáváte díky nejnovějším technologiím Rowenta: Motor o síle 185 wattů, silná vyměnitelná 22V baterie, která vám poskytne dostatek času pro úklid celého bytu. Zážitek, se kterým jste se ještě nesetkali, díky jedinečné kombinaci high-tech inovací Rowenta: flexibilní trubice Rowenta Flex, Stop&Go – parkovací poloha pro snadné uskladnění, výkonné LED osvětlení, mopovací hubice pro vysávání a vytírání v jednom kroku v balení a mnoho dalšího. Technologie pro efektivní a rychlý úklid!

Rowenta

Jak se vysavač Rowenta X-Force 8.60 Aqua osvědčil v rámci zátěžového testu v podobě úklidu domácností s mazlíčky, si můžete přečíst v našem redakčním testování.

Kdo vyhrál?

V soutěži jsme se ptali, jak dlouho můžete s vysavačem Rowenta X-Force 8.60 Aqua vysávat a vytírat na jedno nabití. Správná odpověď byla c), tedy až 35 minut.

Výhercem se stal Pavel Matyáš z České Třebové.

Výherci gratulujeme, vysavač už je na cestě k němu!


Zobrazit diskuzi ke článku